FST60100A
FST60100A
Fabricant: Microsemi
La description: DIODE MODULE 100V TO249
En stock: 5256 pcs
Télécharger: FST60100A.pdf
RFQ
FST6310M
FST6310M
Fabricant: GeneSiC Semiconductor
La description: DIODE SCHOTTKY 10V 30A D61-3M