FST160100A
FST160100A
Fabricant: Microsemi
La description: DIODE MODULE 100V TO249
En stock: 4023 pcs
Télécharger: FST160100A.pdf
RFQ
FST160150
FST160150
Fabricant: GeneSiC Semiconductor
La description: DIODE SCHOTTKY 150V 80A TO249AB