FST153100A
FST153100A
Fabricant: Microsemi
La description: DIODE MODULE 100V TO249
En stock: 5814 pcs
Télécharger:
RFQ
FST12080
FST12080
Fabricant: GeneSiC Semiconductor
La description: DIODE MODULE 80V 120A TO249AB