CPT500100A
CPT500100A
Fabricant: Microsemi
La description: DIODE MODULE 100V TO244AB
En stock: 5728 pcs
Télécharger: CPT500100A.pdf
RFQ
CPT50060
CPT50060
Fabricant: Microsemi
La description: DIODE MODULE 60V 250A 2TOWER