CPT300100A
CPT300100A
Fabricant: Microsemi
La description: DIODE MODULE 100V TO244AB
En stock: 5465 pcs
Télécharger: CPT300100A.pdf
RFQ
CPT20145A
CPT20145A
Fabricant: Microsemi
La description: DIODE MODULE 45V 100A TO244AB